Yayıncılık

19 Yıl önce Auto Sub Industry dergisi ile yayın hayatına başlayan İsm Tanıtım 2022 yılına baktığımızda, 4 uluslararası yayına sahip, otomotiv yan sanayi sektörüne yönelik dünyanın en güçlü yayıncılık şirketlerinden biri haline geldi.

94. Sayımız Yayında

Yılda 4 defa İngilizce olarak yayınlanan Auto Sub Industry dergisi; içerisinde otomotiv yedek parça üreticisi ve sağlayıcısı olan firmaların tanıtımları ve sektörden haberlerin yer aldığı bir yayındır. Dünya üzerinde toptan ve yedek parça sağlayıcılığı yapan firmalar ile Oem firmalara dağıtılmaktadır. Uluslararası otomotiv yan sanayi fuarlarının da resmi medya sponsorluğunu üstlenmektedir.

Yılda 4 defa İngilizce olarak yayınlanan Vehicle Interior & Exterior Parts dergisi; içerisinde araç üst yapı ve iç dizaynına yönelik yan sanayi ürünleri yapan firmaların tanıtımları ve sektörden haberlerin yer aldığı bir yayındır. Dünya üzerinde toptan ve yedek parça sağlayıcılığı yapan firmalar, turizm firmaları, iç dizayn firmaları ve Oem firmalara dağıtılmaktadır. Uluslararası otomotiv yan sanayi fuarlarının da resmi medya sponsorluğunu üstlenmektedir.

Yılda 3 defa İngilizce olarak yayınlanan Vehicle Seat World dergisi; içerisinde araç koltuğu ve yedek parçalarını yapan firmaların tanıtımları ve sektörden haberlerin yer aldığı bir yayındır. Dünya üzerinde toptan ve yedek parça sağlayıcılığı yapan firmalar, turizm firmaları, iç dizayn firmaları ve Oem firmalara dağıtılmaktadır. Uluslararası otomotiv yan sanayi fuarlarının da resmi medya sponsorluğunu üstlenmektedir.

Vinex Vehicle Interior Parts Magazine
Auto Sub Industry
Seat World
İSM Tanıtım ile daha iyisi için İletişime Geçmeyi Unutmayın
*
*
*