Hakkımızda
Bir ürünün yada hizmetin değerini maksimum seviyeye çıkarabilmenin anahtarı pazarlamadır. Günümüzde bir çok pazarlama yöntemi bulunmaktadır. İsm Tanıtım; alanında uzman kadrosu ile yalnızca endüstri sektöründeki firmaların yaklaşık 20 yıldır pazarlama araçlarını yönetmektedir. Firmaların kurumsal kimlik çalışmalarından, internet sitesi yazılımlarına, dijital platformlardaki tanıtımlarından, uluslararası fuar seyahat organizasyonlarına geniş bir alanda hizmet vermektedir.
2003

Uluslararası Yayıncılık alanında faaliyet göstermek üzere kurulan İsm Tanıtım, otomotiv yan sanayi sektörüne yönelik ilk yayını Auto Sub Industry dergisinin ilk sayısını sektör ile buluşturdu.

İsm Yayıncılık; geçmişten günümüze halen yayın hayatına devam eden, 4 Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi Dergisi ile sektöre hizmet vermektedir.

2003
2003
2007

Müşterilerin talepleri doğrultusunda ortaya çıkan kurumsal marka tanıtımı ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Tam Hizmet Ajansı faaliyete geçmiştir.

2010

Yalnızca iş seyahatlerini organize etmek amacıyla Turizm departmanı yapılanması tamamlandı. Otel-konaklama hizmetleri, uçak bileti, vize işlemleri, araç kiralama gibi işlemler yürütülmeye başlandı.

2003
2003
2015

Web – Yazılım birimimizi devreye alarak, firmaların web sitelerinin tasarlanmasının da ötesinde; üretim sürecinden, sevkiyat ve ihracatına kadar bir çok alandaki işlemlerini, hazırladığımız çeşitli modül yazılımları ile sistem üzerinde hızlı ve hatasız yürütmelerine katkı sağlamaya başladık.

2019

Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmaların, uluslar arası arenada markalaşmalarını desteklemek adına Partolium’u kurduk.

2003
2003
2020

Dijital Pazarlamanın altın çağını yaşadığı günlerde Sosyal Medya birimini departmanlaştırarak hizmet çeşitliliğimizi arttırdık.

İSM Tanıtım ile daha iyisi için İletişime Geçmeyi Unutmayın
*
*
*